Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 18.11.2021 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Tarım Kredi Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yetkilileri Borsamızı Ziyaret ettiler…
Tarım Kredi Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Sn Mahmut Mahir KURT ve beraberindeki Şirket yetkilileri 25.06.2020 Perşembe günü saat 18:00’da Genel Sekreterimiz R. Kayhan Ünal’ı Makamında ziyaret
Polatlı İlçe Tarım Müdürü ve Beraberindeki Heyet Borsamızı Ziyaret ettiler…
Polatlı İlçe Tarım Müdürü Sn Burhanettin SÜTÇÜ, Daire Başkanı Sn. Adnan GÜRLEK ve beraberindeki heyet 11.05.2023 Perşembe günü saat 11:30’da Borsamızı ziyaret ettiler. İlk olarak Elektronik Satış Salonumuzda incelemelerde bulunarak
Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Şirketimiz, Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Sn Ali TÜRKOĞLU’nun Başkanlığında 30.06.2021 Perşembe günü saat 15:00’da gerçekleştirildi.