Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 15.02.2023 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticisi Sn Vehbi Bahadır YALÇIN ve Satış ve Performans Yöneticisi Sn Taner TÜRKYILDIZ ile Polatlı Şube Müdürü Sn Ünsal CANTÜRK Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu 19.02.2024 Pazartesi
Borsamızın Yetkili Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” Yapıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL’ın Başkanlığında 30.12.2019 Pazartesi günü saat 10:00’da Borsamızın gerek günlük gerekse yıl sonu iş ve işlemlerinin düzenlenmesi amacıyla yetkili personel ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 27.10.2021 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.