Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 13.04.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” Yapıldı…
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” 1’nci gözetimi Baş Tetkikçi Sn. Coşkun YILDIRIM, Tetkik Görevlisi Sn. Meltem DURUL ve Sn Raşit ÇALIŞKAN tarafından Borsamızın Yönetim Kurulu Başkan
Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 28.06.2022 Salı günü saat 14:00’da gerçekleştirildi.
TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri Borsamızı Ziyaret etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Ülkemizin ilk ve lisans kapasitesi olarak halen en büyük Lisanslı Depoculuk Şirketi olan TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Sanayi ve Ticaret