Ankara Ticaret Borsası (ATB) ev sahipliğinde “Ankara Oda/Borsa İstişare Toplantısı” yapıldı.
Ankara Oda/Borsa İstişare Toplantılarının ilki 05 Şubat 2019 Salı günü Ankara Ticaret Borsası (ATB) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Borsamızı temsilen Genel Sekreter Yardımcısı Tugay AYDOĞDU’nun iştirak ettiği toplantıya Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Ankara Ticaret Borsası, Polatlı Ticaret Borsası, Polatlı Ticaret Odası ve Beypazarı Ticaret Odası’nın Genel Sekreter, Genel Sekreter Yrd.ve Akreditasyon Sorumluları ile bu konularla ilgili personel katıldı.
Toplantıda; Oda/Borsa tarafından yürütülen ve yürütülmesi planlanan projeler, iyi uygulama örnekleri, üye memnuniyeti anketi sonuçları, sorun ve şikayetleri ortadan kaldırmak içi yapılan çalışmalar, Oda/Borsaların il ve ilçelerinde tespit ettikleri sorunların ele alınması ve çözüm önerileri ile Personel performans değerlendirmesi için ortak, objektif bir yöntem belirleyebilmek amacıyla çalışma grubu oluşturulması konuları görüşüldü.
2019 yılında düzenlenecek İstişare Toplantısının 2’ncisinin Nisan ayı içerisinde Polatlı Ticaret Borsası’nda yapılması planlandı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 28.04.2022 Perşembe günü saat 17:30’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 26.11.2019, Salı günü saat 09:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 12.01.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.