Borsamızın “Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri” Seçim Sonrası İlk Yönetim Kurulu Toplantısını Yaptılar…
Borsamızın 08.10.2022 Cumartesi günü gerçekleşen “Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri” seçimlerinden sonra ilk “Yönetim Kurulu Toplantısı” Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sn Kadir ÖZGÖNÜL ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sn Sedat GÜVEN ile Yücel DEMİRBAŞ’ın katılımlarıyla 10.10.2022 Pazartesi günü saat 14:00’da Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” Yapıldı…
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” 1’nci gözetimi Baş Tetkikçi Sn. Coşkun YILDIRIM, Tetkik Görevlisi Sn. Meltem DURUL ve Sn Raşit ÇALIŞKAN tarafından Borsamızın Yönetim Kurulu Başkan
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 12.10.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU “TOBB İç Anadolu Bölge Toplantısı”na Katıldı…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun Başkanlığında, 30.10.2023 Pazartesi günü TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleşen “İç Anadolu Bölge Toplantısı”na katıldı.