Borsamızda “Akreditasyon Geliştirme Ziyareti “ Gerçekleştirilmiştir…
Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında Bağımsız Denetçi Kuruluş Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri A.Ş. Denetçi Sn. Berker TELEK tarafından 1,2,5,7,10 ve 13. Dönem Akredite Borsa Denetiminden önce 22-23 Eylül 2020 tarihlerinde “Video Konferans Yöntemi” ile Borsamızda “Akreditasyon Geliştirme Ziyareti” gerçekleştirilmiştir.
Diğer Yazılar
Borsamızda Bayramlaşma…
Ramazan Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Borsamızın Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali TÜRKOĞLU, 05.05.2022 Perşembe günü başta Borsamız personeli
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 21.12.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Şube Müdürü ve Müdür Yardımcısı Borsa Genel Sekreterimizi ziyaret ettiler…
Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) İl Müdürü Yardımcısı Sn Fırat ÖZKILINÇ ve Şube Müdürü Sn Serpil EKMEKÇİ 15.03.2022 Salı günü Borsa Genel Sekreterimiz Sn Tugay AYDOĞDU’ yu ziyaret ettiler.