Borsamızda Bayramlaşma…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU 26.07.2021 Pazartesi günü başta Elektronik Satış Salonu’nda alım yapmak üzere bulunan Tüccarlar ile Borsamıza ürün satmak üzere gelen üretici ve temsilcileri, bilahare de Borsamız Personeli ile bayramlaşarak Kurban Bayramını kutladı.
Söz konusu bayramlaşmada Başkanımıza, Meclis Başkanımız Sn Osman ÖZEL ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn Ali TÜRKOĞLU refakat etmiş, Borsamız Genel Sekreteri ile Genel Sekreter Yardımcıları da hazır bulunmuşlardır.
Diğer Yazılar
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı Ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 05.05.2023 tarihinde Borsamızı ziyaret ettiler. TMO Genel Müdürlüğü yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Sn. Ahmet
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 06.04.2022 Çarşamba günü saat 17:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve Beraberindeki heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve beraberindeki heyet 21.02.2024 Çarşamba günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…