Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve Beraberindeki heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve beraberindeki heyet 21.02.2024 Çarşamba günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 07.06.2023 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn Koray AYDIN ve Beraberindeki Heyet Borsamızı ziyaret etti…
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn Koray AYDIN, Milletvekili Sn İbrahim Halil ORAL, Ankara İl Başkanı Sn Yetkin ÖZTÜRK, Polatlı İyi Parti İlçe Başkanı Sn Muharrem DURUKAN ve beraberindeki heyet
“Kırsal Alanda Tarımsal Üretim Çeşitliliği Teknolojik Yatırımlarla Artıyor” Projesi Kapsamında Mal Alım İhalesi Gerçekleştirildi…
Borsamızın Yönetim Kurulu Üyesi Sn Ali TÜRKOĞLU Başkanlığında 29.06.2022 Çarşamba günü saat 14:00’da “Kırsal Alanda Tarımsal Üretim Çeşitliliği Teknolojik Yatırımlarla Artıyor” Projesi kapsamında Mal alım ihalesi gerçekleştirildi. İhale “Perkinelmer Sağlık