Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 06.04.2022 Çarşamba günü saat 17:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 19.04.2023 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Sn Mehmet AŞÇI ve Beraberindeki Heyet Borsamızı Ziyaret Ettiler…
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Polatlı İlçe Başkanı Sn Mehmet AŞÇI ve beraberindeki heyet 17 Kasım Cuma günü, Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve Beraberindeki heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve beraberindeki heyet 21.02.2024 Çarşamba günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…