Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 07.11.2019 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Ürün İhtisas Borsası yetkilileri Borsamızı ziyaret etti…
Önümüzdeki günlerde faaliyete geçmesi planlanan Ürün İhtisas Borsası Piyasalar Direktörü Sn Cem SUCA ile Gözetim ve Denetim Direktörü Sn Ali Sabri TAYLAN 08.05.2019 Çarşamba günü Borsamızı ziyaret etti. İlk olarak
30 Ağustos Zafer Bayramı Törenine Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU katıldı…
30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. Yıldönümü Törenine Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU katıldı.
2020 Yılı Bitki Sağlığı Uygulama Programı…
Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan alınan “ilgi” yazıda;Bakanlıkları tarafından 2020 yılında ülkemizde gerçekleştirilecek bitki sağlığı uygulama programı ve esaslarını içeren 2020 Yılı Bitki Sağlığı Uygulama Programı’nın hazırlandığı ve https://www.tarimorman.gov.tr/GKGM/Menu/86/Bitki-Sagligi-Ve-Karantina linkinden ulaşılabileceği