Ürün İhtisas Borsası yetkilileri Borsamızı ziyaret etti…
Önümüzdeki günlerde faaliyete geçmesi planlanan Ürün İhtisas Borsası Piyasalar Direktörü Sn Cem SUCA ile Gözetim ve Denetim Direktörü Sn Ali Sabri TAYLAN 08.05.2019 Çarşamba günü Borsamızı ziyaret etti.
İlk olarak Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu ziyaret ederek Elektronik Satış Salonumuzda incelemelerde bulunup bir süre satış seansını da izleyen Ürün İhtisas Borsası yetkililerine daha sonra Meclis Toplantı Salonunda Borsamızın faaliyetleri konusunda Genel Sekreterimiz Sn R. Kayhan ÜNAL tarafından detaylı bilgi verildi.
Borsamızda gerçekleştirilen görüşmeleri müteakip PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’ ye giderek incelemelerde bulunan Direktörlere burada da “Lisanslı Depoculuk” konusunda detaylı bilgi verildi.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Meclis Toplantısı Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 30.04.2019 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) “Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Eğitimine” Katıldık…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) “Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Eğitimine” Genel Sekreterimiz Sn R. Kayhan ÜNAL ve Borsamızın Akreditasyon Sorumlusu Sn Hakan ÖZKAN 30-31 Ocak 2020 tarihlerinde katıldılar…
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 14.10.2019 Pazartesi günü saat 10:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere