Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 30.09.2021 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 30.04.2020 Perşembe günü saat 15:00’da “Video Konferans Yöntemi” ile gerçekleştirildi.
POLATLI TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI’NDAN
Polatlı Ticaret Borsası’nda istihdam edilmek üzere 1 Adet Yönetici Asistanı (Bayan) ve 1 Adet Basın Danışmanı (Bay / Bayan) eleman alımı gerçekleştirilecektir. Müracaatların şahsen, 15 Şubat 2019 Cuma günü mesai
Türk İş Dünyası Konut Seferberliği
TÜRK İŞ DÜNYASI KALICI DEPREM KONUTLARI YARDIM KAMPANYASI TOBB’nce, Kahramanmaraş / Pazarcık ve Elbistan İlçeleri merkezli meydana gelen deprem felaketi ile ilgili tüm Oda ve Borsalarımız ile üyelerimizin katılımlarıyla “Türk