Borsamız Genel Sekreteri “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Törenine” Katıldı…
Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU 12.03.2022 Cumartesi günü saat 10:30’da Polatlı 13 Eylül Kültür Merkezinde gerçekleşen “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Törenine” katıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 25.01.2024 Perşembe günü saat 17:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 10.12.2022 Cumartesi günü saat 14:00’da Antalya’da gerçekleştirildi.
Tarım ve Orman Bakanlığı Personeli Borsamızı ziyaret etti…
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü, Tohumculuk Dairesi Başkanlığı Personeli, Ziraat Mühendisi Sn Zafer YAŞAR ile Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Entegre Dairesi’nde görev yapan Veri Bilim Uzmanı