Türkiye Odalar ve Borsalar Müdürlüğü Yetkilileri ve Hacettepe Üniversitesi Aktüerya Bilimleri Yetkilileri Borsamıza ziyarette bulundular…
Türkiye Odalar ve Borsalar Müdürlüğü Uzmanlarından Sn Tahir ARGÜÇ ve Yağmur KESKİN beraberlerinde Hacattepe Üniversitesi Aktüerya Bilimleri Sn Doç.Dr. Ezgi NEVRUZ ile birlikte 21.06.2022 Salı günü Borsamızı ziyarette ettiler.
Genel Sekreterimiz Sn Tugay AYDOĞDU’dan Borsa faaliyetlerimiz konusunda bilgi alan söz konusu heyet bilahare Satış Salonu’nda devam eden satış seanslarını da takip etti…
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 02.12.2021 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 27.10.2021 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Sosyal Tesisler Binasında yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 16.11.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.