TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yazılım Müdürlüğü Yetkilileri Borsamızı Ziyaret etti…
TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yazılım Müdürlüğü Uzmanı Sn Fikret ERDEN ve Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret A.Ş. Proje Yöneticisi Sn Gülsüm İRİŞKÜÇÜK ve beraberindeki Yazılım Uzmanları 05.08.2020 Çarşamba günü saat 11:00’da Genel Sekreterimiz R.Kayhan ÜNAL’ı makamında ziyaret ettiler.
Borsamızın son dönem faaliyetleri ve piyasa gelişmeleri konusunda Genel Sekreterimiz tarafından bilgi sunulan söz konusu heyet bilahare Laboratuvar ve Satış Salonumuzda da incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.
Diğer Yazılar
Polatlı Milli Eğitim Müdürü Sn Yusuf UYMAZ Borsamızı Ziyaret etti…
Polatlı Milli Eğitim Müdürü Sn Yusuf UYMAZ ve beraberindeki Müdürlük yetkilileri 14.10.2020 Çarşamba günü saat 14:00’da Borsamızı Ziyaret etti. Borsamız ile ilgili konularda Genel Sekreterimiz tarafından kendilerine bilgi sunulan söz konusu
“Kırsal Alanda Tarımsal Üretim Çeşitliliği Teknolojik Yatırımlarla Artıyor” Projesi Kapsamında Mal Alım İhalesi Gerçekleştirildi…
Borsamızın Yönetim Kurulu Üyesi Sn Ali TÜRKOĞLU Başkanlığında 29.06.2022 Çarşamba günü saat 14:00’da “Kırsal Alanda Tarımsal Üretim Çeşitliliği Teknolojik Yatırımlarla Artıyor” Projesi kapsamında Mal alım ihalesi gerçekleştirildi. İhale “Perkinelmer Sağlık
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 24.11.2022 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.