Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 01.06.2023 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Polatlı Milli Eğitim Müdürü Sn Yusuf UYMAZ Borsamızı Ziyaret etti…
Polatlı Milli Eğitim Müdürü Sn Yusuf UYMAZ ve beraberindeki Müdürlük yetkilileri 14.10.2020 Çarşamba günü saat 14:00’da Borsamızı Ziyaret etti. Borsamız ile ilgili konularda Genel Sekreterimiz tarafından kendilerine bilgi sunulan söz konusu
Türkiye Odalar ve Borsalar Müdürlüğü Yetkilileri ve Hacettepe Üniversitesi Aktüerya Bilimleri Yetkilileri Borsamıza ziyarette bulundular…
Türkiye Odalar ve Borsalar Müdürlüğü Uzmanlarından Sn Tahir ARGÜÇ ve Yağmur KESKİN beraberlerinde Hacattepe Üniversitesi Aktüerya Bilimleri Sn Doç.Dr. Ezgi NEVRUZ ile birlikte 21.06.2022 Salı günü Borsamızı ziyarette ettiler. Genel
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 06.07.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.