Borsamız “Besi Sığır Beslenmesinin Kritik Noktaları Semineri”ne Ev Sahipliği yaptı…
Borsamızın Sosyal Tesislerinde 10.10.2019 Perşembe günü saat 13:30’da gerçekleştirilen Matlı Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş Grubu bünyesindeki PROYEM tarafından düzenlenen “Besi Sığır Beslenmesinin Kritik Noktaları Semineri”ne ev sahipliği yaptık…
Diğer Yazılar
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU “19 Eylül Gaziler Günü” etkinliğine katıldı…
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU 19 Eylül 2019 Perşembe günü saat 10:00’ gerçekleşen “19 Eylül Gaziler Günü” etkinliğine katıldı…
“Türkiye Ürün İhtisas Borsası” (ÜRİB) Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı…
Önümüzdeki dönemde faaliyete geçmesi planlanan Türkiye Ürün İhtisas Borsası’nın (TÜRİB) iş ve işlemleri ile ilgili olarak 22.06.2019, Cumartesi günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Konferans Salonu’nda düzenlenen “Bilgilendirme ve
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) “Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Eğitimine” Katıldık…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) “Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Eğitimine” Genel Sekreterimiz Sn R. Kayhan ÜNAL ve Borsamızın Akreditasyon Sorumlusu Sn Hakan ÖZKAN 30-31 Ocak 2020 tarihlerinde katıldılar…