Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 26.02.2020 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU Sakarya Zaferi’nin 98. Yıl Dönümü Kutlamalarına katıldı…
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU 13.Eylül.2019 Cuma günü saat 09:00’da “Türk Milletinin Makus Talihinin Yenildiği; Kurtuluş Savaşı’mızın dönüm noktası Sakarya Zaferi’nin 98. Yıl dönümü kutlamalarına katıldı.
TMO Genel Müdürlüğü’nün Polatlı PTB Tarım Ürünleri, Eskişehir TK Kaymaz ve Eskişehir TK Sivrihisar Lisanslı Depolarında bulunan 1621 ve 1223 kodlu 2018 mahsulü Ekmeklik Buğdayları Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) üzerinden satışa açıldı…
TMO Genel Müdürlüğü’nün Polatlı PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’de stoklu bulunan 1621 kodlu toplam 188.100 Kg Düşük Vasıflı Ekmeklik Buğday (DVEB) ile Tarım Kredi Eskişehir Kaymaz Lisanslı Depolarında stoklu
DEPREM FELAKETİ YARDIM KAMPANYASI
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ KAHRAMANMARAŞ / PAZARCIK İLÇESİ DEPREM FELAKETİ YARDIM KAMPANYASI BANKA HESAP BİLGİLERİ – TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. TOBB ŞUBESİ TÜRK LİRASI ; TR49 0006 4000 0014