Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 22.01.2020 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Polatlı Ticaret Borsası Olarak 11 Milyon Fidan Seferberliğine Biz de katıldık…
“11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan Yarın Nefes” programı kapsamında daha Yeşil bir Türkiye için 11.11.2019 Salı günü saat 11:11’de 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğine Polatlı Ticaret
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 21.05.2020 Perşembe günü saat 15:00’da “Video Konferans Yöntemi” ile gerçekleştirildi.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 30.10.2019 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.