Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 13.02.2020 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Başvurular ve Proje Önerileri…
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’ndan (KOSGEB) Birliğimize intikal eden 28/04/2020 tarihli ve 60014838-745.01.01 -E.3970 sayılı; ülkemizde KOSGEB Koordinatörlüğünde sürdürülen “KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Programı (COSME)” kapsamında
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı Ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da düzenlenmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 07.04.2021 tarihinde Borsamızı ziyaret ettiler. TMO Genel Müdürlüğü yetkilileri ve Polatlı Şube Müdürü Murat CANBOLAT
Borsamızın Yetkili Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” Yapıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL’ın Başkanlığında 07.01.2020 Salı günü saat 10:00’da Borsamızın günlük iş ve işlemlerinin düzenlenmesi amacıyla yetkili personel ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.