Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 17.01.2020, Cuma günü saat 14:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere ilişkin planlama yapıldı.
Diğer Yazılar
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL “Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı”na katıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL 19.09.2019 Perşembe günü saat 09:00’da Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Tarafından Düzenlenen Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı’na katıldı…
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 20.02.2020 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Polatlı Ticaret Borsası Olarak 11 Milyon Fidan Seferberliğine Biz de katıldık…
“11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan Yarın Nefes” programı kapsamında daha Yeşil bir Türkiye için 11.11.2019 Salı günü saat 11:11’de 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğine Polatlı Ticaret