Polatlı Ticaret Borsası ve Üyeleri Deprem Bölgesine “Un” Yardımında Bulundu…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan “Deprem Dayanışma Kampanyası”na Borsamız ve Değerli Üyelerimizin katkıları ile 16.02.2023 Perşembe günü “500 Çuval Un” tıra yüklenerek deprem bölgesine ulaşmak için yola çıktı.
Diğer Yazılar
Ak Parti(AKP) Ankara 1.Bölge Milletvekili Aday ve Polatlı İlçe Başkanının bulunduğu heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler
Ak Parti(AKP) Ankara 1.Bölge Milletvekili Adayı Sn Ebru KURBAN YALDIZ, Polatlı İlçe Başkanı Sn Aysel DEMİR ve beraberindeki heyet 26.04.2023 Çarşamba günü başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
“Polatlı TOBB Fen Lisesi Açılış Töreni” ve “Borsanın Yıldızları Ödül Töreni” gerçekleştirildi…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat HİSARCIOĞLU’nun katılımıyla 30 Mayıs 2019 Perşembe günü “Polatlı TOBB Fen Lisesi Açılış Töreni”, “Borsanın Yıldızları Ödül Töreni” ve geleneksel “İftar Yemeği”
Milliyetçi Halk Partisi (MHP) Ankara 1.Bölge Milletvekili Adayı ve Polatlı Belediye Başkanı’nın Bulunduğu Heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu Makamında Ziyaret Ettiler…
Milliyetçi Halk Partisi (MHP) Ankara 1.Bölge Milletvekili Adayı Sn Prof. Dr. Mevlüt KARAKAYA ve Polatlı Belediye Başkanı Sn Mürsel YILDIZKAYA’nın da bulunduğu heyet 11.05.2023 Perşembe günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu