TK Tarım Ürünleri Lisanlı Depoculuk Aş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn Hasan Fehmi KINAY ve Beraberindeki heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti…
TK Tarım Ürünleri Lisanlı Depoculuk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn Hasan Fehmi KINAY, Genel Müdür Yardımcısı Sn Mustafa SÖYLEMEZ ile Şubeler Teknik Direktörü Sn Cemal Emre DOĞUSOYLU Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu 21.02.2024 Çarşamba günü makamında ziyaret etti…
Diğer Yazılar
Borsamızın Yetkili Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” Yapıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL’ın Başkanlığında 30.12.2019 Pazartesi günü saat 10:00’da Borsamızın gerek günlük gerekse yıl sonu iş ve işlemlerinin düzenlenmesi amacıyla yetkili personel ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 13.12.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nu Ziyaret etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nu 04.05.2023, Perşembe günü ziyaret etti.