Borsamızın “Akreditasyon Yenileme Denetimi” Gerçekleştirildi…
Yönetim Kurulu Üyemiz Sn Sedat GÜVEN’in Başkanlığında, Baş Denetçi Sn Mihriban Hatun AKSOY ve Teknik Denetçi Sn Tuncay ÇINAR ile 28-29 Ağustos 2023 tarihlerinde Borsamızın “Akreditasyon Yenileme Denetimi” gerçekleştirildi.
Diğer Yazılar
Polatlı Ticaret Borsası Deprem Bölgelerine Gıda Yardımda Bulundu…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan ve 81 ilimizdeki Oda/Borsalarımızın katılımı ile devam eden “Deprem Dayanışma Kampanyası”na Borsamızda dahil oldu. Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat 2023 tarihinde saat
Polatlı Kaymakamı Sn Murat BULACAK, Başkanımız Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret etti…
Polatlı Kaymakamı Sn Murat BULACAK 18.12.2020 Cuma günü saat 14:00’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti… Söz konusu ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali ŞEREN de hazır bulundu…
“Polatlı TOBB Fen Lisesi Açılış Töreni” ve “Borsanın Yıldızları Ödül Töreni” gerçekleştirildi…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat HİSARCIOĞLU’nun katılımıyla 30 Mayıs 2019 Perşembe günü “Polatlı TOBB Fen Lisesi Açılış Töreni”, “Borsanın Yıldızları Ödül Töreni” ve geleneksel “İftar Yemeği”