Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği (MEGİP) İl Çalışma Grup Toplantısı”na Borsamız da katıldı…
Beypazarı Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde, Beypazarı’nda gerçekleşen “Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği (MEGİP) İl Çalışma Grup Toplantısı”na Borsamızı temsilen Genel Sekreter Yardımcısı Tugay AYDOĞDU katıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 09.04.2020 Perşembe günü saat 15:00’da “Video Konferansı Yöntemi” ile gerçekleştirildi.
POLATLI TİCARET BORSASI
DUYURU Önümüzdeki günlerde “Türkiye Ürün İhtisas Borsası”nın (TÜRİB) faaliyete geçmesi ile birlikte, Lisanslı Depolara teslim edilen ürünler için oluşturulan “Elektronik Ürün Senedi” (ELÜS) alım- satım işlemleri, sadece TÜRİB bünyesinde
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 25.11.2021 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.