Dijital Yöntemlerle Satış ve Pazarlama Eğitimi Hk.
Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından 19-20-21-22-23 Ekim 2020 tarihlerinde 19.00-22.00 saatleri arasında ‘Dijital Yöntemlerle Satış ve Pazarlama Eğitimi ‘ düzenlenecektir. Online olarak düzenlenecek olan eğitim programımız ekte sunulmuştur.
Diğer Yazılar
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 27.01.2020, Pazartesi günü saat 16:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere
Dolandırıcılık Vakaları
Ticaret Bakanlığı’nın ilgide kayıtlı yazısı ile, Varşova Ticaret Müşavirliği’nden alınan bir yazıya atfen, Polonya’da ithalatçı firmaları dolandırma vakalarında artış gözlendiği, özellikle Polonya merkezli firmaların web-siteleri taklit edilerek veya tamamen sahte
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 01.04.2020 Çarşamba günü saat 15:00’da “Video Konferansı Yöntemi” ile gerçekleştirildi.