Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 02.09.2019 Pazartesi günü saat 15:30’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” Yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 16.03.2020, Pazartesi günü saat 13:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere
Borsamızın İştiraki Olan “Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş.” Yeni Yerinde ve Yeni Yapısıyla Faaliyete Geçmiştir…
Borsamızın iştiraki olarak Lisanslı Depolara konulan ürünleri temsil eden Elektronik Ürün Senetlerinin (ELÜS) alım ve satım işlemlerine aracılık etmek üzere 06.06.2014’te kurulan Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş. aynı zamanda bu alanda
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 04.06.2020 Perşembe günü saat 15:00’da “Video Konferans Yöntemi” ile gerçekleştirildi.