Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 14.01.2020 Salı günü saat 14:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Polatlı Ticaret Borsası Olarak 11 Milyon Fidan Seferberliğine Biz de katıldık…
“11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan Yarın Nefes” programı kapsamında daha Yeşil bir Türkiye için 11.11.2019 Salı günü saat 11:11’de 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğine Polatlı Ticaret
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü’nün yıl dönümünde ülkemiz için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi saygı ve rahmet, gazilerimizi ise minnet ve şükran duygularıyla anıyoruz.
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 05.12.2019, Perşembe günü saat 10:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken