III. Tarım Orman Şurası Çalışmalarına Katıldık…
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın koordinasyonunda 17.07.2019’da başlayan “III. Tarım Orman Şurası” çalışmalarına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni (TOBB) temsilen Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL katıldı.
Yaklaşık 4 ay süren çalışmalarda; 81 İl Valiliği, 50.000 muhtar ile çalışılmış, 7.000’i aşan sayıda toplantı yapılmış, 25.000 civarında fikir alınmış, 21 ayrı Çalışma Grubu kurulmuş, bu Gruplarda 2.000’e yakın kişi görev yapmış, yaklaşık 400 ayrı “Hedef ve Strateji” belirlenmiş ve sonuçları, 60 maddeden oluşan “Sonuç Bildirgesi” şeklinde 21.11.2019, Perşembe günü saat 14:00’da Külliye’de düzenlenen Toplantıda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından Kamuoyuna açıklanmıştır.
III. Tarım Orman Şûrası Sonuç Bildirgesi
Diğer Yazılar
Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı…
Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 16.01.2020 Perşembe günü saat 12:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 11.03.2020 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 13 Mart 2019 tarihinde Borsamızı ziyaret etti. TMO Polatlı Şube Müdürü Murat CANPOLAT ve TMO