Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 14.04.2020 Salı günü saat 12:00’da “Video Konferans Yöntemi” ile yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 12.11.2019 Salı günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Avrupa Birliği’nin sağladığı destekle, TOBB ve Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (EUROCHAMBERS) tarafından 2024 – 2027 yılları arasında “Türkiye –AB İş Diyaloğu II (TEBD II) Projesi Bilgilendirme Toplantısı’na katıldık.
https://www.tobb.org.tr/Sayfalar/Detay.php?rid=3111&lst=DuyurularListesi
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısı Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 26.02.2020 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.