Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU “19 Eylül Gaziler Günü” etkinliğine katıldı…
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU 19 Eylül 2019 Perşembe günü saat 10:00’ gerçekleşen “19 Eylül Gaziler Günü” etkinliğine katıldı…
Diğer Yazılar
TMO Genel Müdürlüğü’nün Polatlı PTB Tarım Ürünleri, Eskişehir TK Kaymaz ve Eskişehir TK Sivrihisar Lisanslı Depolarında bulunan 1621 ve 1223 kodlu 2018 mahsulü Ekmeklik Buğdayları Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) üzerinden satışa açıldı…
TMO Genel Müdürlüğü’nün Polatlı PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’de stoklu bulunan 1621 kodlu toplam 188.100 Kg Düşük Vasıflı Ekmeklik Buğday (DVEB) ile Tarım Kredi Eskişehir Kaymaz Lisanslı Depolarında stoklu
TÜRİB FAALİYETE BAŞLADI.
Elektronik Ürün Senetleri’nin (ELÜS) güven, serbest rekabet ve istikrar içinde şeffaf ve kolay bir şekilde tek bir borsa çatısı altında işlem görebilmesini teminen Türkiye Ürün İhtisas Borsası A.Ş.nin (TÜRİB), kuruluşu
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Meclis Toplantısı Osman ÖZEL’in Başkanlığında 24.09.2019 Çarşamba günü saat 17:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.