Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn. Ali ŞEREN’in Başkanlığında 08.08.2019 Perşembe günü saat 12:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
ARAÇ SATIŞ İLANI
Polatlı Ticaret Borsası hizmetlerinde kullanılan 1 (Bir) adet “Volvo S80 N2 D5 / 6 Otomatik Vites” araç, Kapalı Teklif Alma Usulü ile satılacaktır. İstekliler, ihale ile ilgili şartları, Polatlı Ticaret Borsası’nın web adresindeki (www.polatliborsa.org.tr) “Duyurular” bölümünde
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 10.02.2020, Pazartesi günü saat 10:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken
Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği (MEGİP) İl Çalışma Grup Toplantısı”na Borsamız da katıldı…
Beypazarı Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde, Beypazarı’nda gerçekleşen “Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği (MEGİP) İl Çalışma Grup Toplantısı”na Borsamızı temsilen Genel Sekreter Yardımcısı Tugay AYDOĞDU katıldı.