Geleneksel “Polatlı Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı” Hazırlık Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ziraat Odası’nın ev sahipliğinde düzenlenen, Gelenksel “Polatlı Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı” için (02-06 Haziran 2020) Hazırlık Toplantısı 03.02.2020 Pazartesi günü gerçekleşti.
Toplantıya Borsamız Genel Sekreter Yardımcısı Sn Tugay AYDOĞDU katıldı…
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 25.06.2019 Salı günü saat 15:00’da Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda yapıldı.
Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Heyeti Borsamızı ziyaret etti…
Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği’nin (TSÜAB) düzenlediği organizasyonda, Teknik Birim Başkanı Nilgün Sezer AKMAN, Teknik Birim Uzmanı Nihal POYRAZ ve Teknik Birim Basın Danışmanı Buket SAKMANLI’dan oluşan Heyet Başkanlığında,
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nden Dr. Cengiz TAVUKÇUOĞLU’nun verdiği “İş Hayatında İnsan İlişkileri ve İletişim” Seminerine katıldık…
Polatlı Ticaret Borsası olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nden Dr. Cengiz TAVUKÇUOĞLU’nun verdiği “İş Hayatında İnsan İlişkileri ve iletişim” Seminerine 21.08.2020 Cuma günü “Video Konferans