Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU Sakarya Zaferi’nin 98. Yıl Dönümü Kutlamalarına katıldı…
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU 13.Eylül.2019 Cuma günü saat 09:00’da “Türk Milletinin Makus Talihinin Yenildiği; Kurtuluş Savaşı’mızın dönüm noktası Sakarya Zaferi’nin 98. Yıl dönümü kutlamalarına katıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 25.12.2019 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
ELÜS ve TURİB TANITIM TOPLANTISI
23 Haziran 2022 Saat : 14.00’da Polatlı Ticaret Borsası Sosyal Hizmet Binasında “LİSANSLI DEPOCULUK, ELEKTRONİK ÜRÜN SENEDİ (ELÜS) VE TÜRKİYE ÜRÜN İHTİSAS BORSASI A.Ş.(TÜRİB) TANITIM TOPLANTISI” yapılacaktır. Toplantı katılımcıları Necla
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Programına katıldı…
Genel Sekreterimiz Sn. R. Kayhan ÜNAL 20.09.2019 Cuma günü saat 10:00’da Polatlı 13 Eylül Kültür Merkezinde gerçekleşen “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” programına katıldı…