Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 16.07.2019 Salı günü saat 17:00’da Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 23.12.2019, Pazartesi günü saat 14:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 20.08.2019, Salı günü saat 10:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki sürece ilişkin iş
POLATLI TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI’NDAN
Polatlı Ticaret Borsası’nda istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Personel alımı gerçekleştirilecektir. Müracaatların şahsen, 22 Aralık 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıdaki belgeler ile birlikte Polatlı Ticaret Borsası Genel Sekreterliği’ne