Fransa Büyükelçiliği Tarım Müşaviri Sn Bozkurt ÖZSEREZLİ Borsamızı ziyaret etti…
Fransa Büyükelçiliği Tarım Müşaviri Sn Bozkurt ÖZSEREZLİ 29.08.2019 Perşembe günü Borsamıza gelerek Elektronik Satış Salonumuz ile Lisanslı Depo Tesislerimizde incelemelerde bulunup Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL ile birlikte un, tohum ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren Üyelerimize ziyaret gerçekleştirdi.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 08.11.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 28.01.2022 Cuma günü saat 17:00’da Borsamızın Sosyal Tesisler Binasında yapıldı.
Zirai Mücadele Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Yetkili ve Stajyerleri Borsamızı Ziyarete ettiler.
Zirai Mücadele Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Yetkilileri Doç. Dr. Sait ERTÜTÜRK, Dr. Emel ÇAKIR, Dr. Mine SARAÇOĞLU, Dr. Gülten YAZICI ve beraberindeki stajyer öğrenciler 02.08.2023 Çarşamba günü Borsamızı ziyaret ettiler.