Başkanımız Sn Yahya TOPLU 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Dönümü Kutlamalarına katıldı…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Dönümü” Kutlamalarına katıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızda Bayramlaşma…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU 26.07.2021 Pazartesi günü başta Elektronik Satış Salonu’nda alım yapmak üzere bulunan Tüccarlar ile Borsamıza ürün satmak üzere gelen üretici ve temsilcileri, bilahare de Borsamız Personeli ile
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 04.05.2023 Perşembe günü saat 13:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı Ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 02.04.2021 tarihinde Borsamızı ziyaret ettiler. TMO Genel Müdürlüğü yetkilileri ve beraberindeki heyet Borsamız Genel Sekreteri