Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 23.09.2021 Perşembe günü saat 15:30’da Borsamızın Sosyal Tesisler Binasında yapıldı.
Diğer Yazılar
TK Tarım Ürünleri Lisanlı Depoculuk Aş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn Hasan Fehmi KINAY ve Beraberindeki heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti…
TK Tarım Ürünleri Lisanlı Depoculuk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn Hasan Fehmi KINAY, Genel Müdür Yardımcısı Sn Mustafa SÖYLEMEZ ile Şubeler Teknik Direktörü Sn Cemal Emre DOĞUSOYLU Başkanımız Sn
Borsamızda Bayramlaşma…
Kurban Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Başkanımız Sn Yahya TOPLU 20.06.2024 Perşembe günü başta Borsamız personeli olmak üzere Elektronik Satış Salonu’nda gün itibariyle alım yapmak üzere bulunan
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 27.10.2021 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.