Denizli’nin Tavas İlçesi Belediye Başkanı, Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret etti…
Denizli’nin Tavas İlçesi Belediye Başkanı Sn. Hüseyin İNAMLIK 23.10.2019 Çarşamba günü saat 14:30’da Başkanımız Sn. Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Meclis Toplantısı Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 25.05.2019 Salı günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 25.11.2021 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan Kursiyerler Borsamızı ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan Kursiyerler 15 Mayıs 2019 tarihinde Borsamızı ziyaret etti. TMO Genel Müdürlüğü yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürlüğü