TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 17 Nisan 2019 tarihinde Borsamızı ziyaret etti.
TMO Genel Müdürlüğü yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürlüğü yetkilileri beraberindeki heyete Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL tarafından bilgilendirme yapıldı.
Borsamız Laboratuvarı ve Elektronik Satış Salonunda da yetkili personelimiz ile kendilerine detaylı bilgi verilen heyet bilahare PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Üçpınar mevkiindeki 60.000 tonluk silo ve 50 ton/saat kapasiteli mısır kurutma tesisinde incelemelerde bulunarak programını tamamladı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Meclis Toplantısı Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 25.05.2019 Salı günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Heyeti Borsamızı ziyaret etti…
Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği’nin (TSÜAB) düzenlediği organizasyonda, Teknik Birim Başkanı Nilgün Sezer AKMAN, Teknik Birim Uzmanı Nihal POYRAZ ve Teknik Birim Basın Danışmanı Buket SAKMANLI’dan oluşan Heyet Başkanlığında,
Borsamızın Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 25.12.2019 Çarşamba günü saat 17:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.