Borsamız personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında Borsa Personeli ile 08.04.2019 Pazartesi günü “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek çözüm önerileri konusunda değerlendirmelerde bulunuldu.
Diğer Yazılar
POLATLI TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI’NDAN
Polatlı Ticaret Borsası’nda istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Personel alımı gerçekleştirilecektir. Müracaatların şahsen, 09 Ağustos 2023 Çarşamba günü mesai bitimine kadar aşağıdaki belgeler ile birlikte Polatlı Ticaret Borsası Genel
Denizli’nin Tavas İlçesi Belediye Başkanı, Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret etti…
Denizli’nin Tavas İlçesi Belediye Başkanı Sn. Hüseyin İNAMLIK 23.10.2019 Çarşamba günü saat 14:30’da Başkanımız Sn. Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 24.06.2021 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Sosyal Tesislerinde (Covid-19 pandemi kurallarına bağlı kalınarak) gerçekleştirildi.