Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 28.09.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticisi Sn Vehbi Bahadır YALÇIN ve Satış ve Performans Yöneticisi Sn Taner TÜRKYILDIZ ile Polatlı Şube Müdürü Sn Ünsal CANTÜRK Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu 19.02.2024 Pazartesi
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 19.04.2023 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyeleri Borsamızı ziyaret ettiler…
Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim üyeleri Prof. Dr. İlkay DELLAL, Doç. Dr. Erkan Pehlivan ve Dr. Özdal KÖKSAL 06.07.2020 Pazartesi günü saat 13:30’da Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL’ı makamında ziyaret