TOBB Odalar ve Borsalar Daire Başkanı ve TOBB Borsalar Müdürü Borsamızı ziyaret ettiler…
TOBB Oda ve Borsalar Daire Başkanı Sn Hasan ERBAY, TOBB Borsalar Müdürü Sn Yiğit ATEŞ ve beraberindeki heyet 21.07.2020 Salı günü saat 11:00’da Genel Sekreterimiz Sn R. Kayhan ÜNAL’ı makamında ziyaret ettiler.
Borsamızın son dönem faaliyetleri ile halen devam eden hububat hasadı ve piyasa gelişmeleri konusunda Genel Sekreterimiz tarafından bilgi sunulan söz konusu heyet bilahare Laboratuvar ve Satış Salonumuzda da incelemelerde bulundu.
Diğer Yazılar
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Beraberindeki Heyet AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Sn İlhami TEKE’yi makamında ziyaret etti.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Meclis Başkanımız Sn ALİ ŞEREN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU, Sayman Üye Kadir ÖZGÖNÜL ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn Sedat GÜVEN, Sn Yücel
Başkanımız Sn Yahya TOPLU Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Polatlı İlçe Başkanlığı’nı Ziyaret Etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’na seçilen Sn Bilal Haşim AVCI’yı beraberinde Borsamız Yönetim Kurulu Üyesi Sn Ali TÜRKOĞLU olduğu halde 28.01.2020 Salı günü tebrik ziyaretinde bulundular…
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 17.08.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.