Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 27.10.2021 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Üyeleri “TOBB Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine ” Katıldılar…
Borsamızın Meclis Üyeleri ve Genel Sekreterimiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun da bir konuşma yaptığı, 09-10 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşen, “TOBB Oda ve Borsa
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 01.02.2022 Salı günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 13.12.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.