Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 21.07.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
TK Tarım Ürünleri Lisanlı Depoculuk Aş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn Hasan Fehmi KINAY ve Beraberindeki heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti…
TK Tarım Ürünleri Lisanlı Depoculuk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn Hasan Fehmi KINAY, Genel Müdür Yardımcısı Sn Mustafa SÖYLEMEZ ile Şubeler Teknik Direktörü Sn Cemal Emre DOĞUSOYLU Başkanımız Sn
Halk Bankası Ankara Bölge Koordinatörü ve Beraberindeki Heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Halk Bankası Ankara 2. Bölge Koordinatörü Sn Aziz Emrah YILDIZ, Ankara 2. Bölge Koordinatörü Kobi/Ticari Pazarlama Bölüm Müdürü Sn Sevgi ÖLMEZ, Halk Bankası Polatlı Şube Müdürü Sn İlter Faruk MUNGAN
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 13.04.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.