Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 04.06.2021 Cuma günü saat 16:00’da Borsamızın Sosyal Tesislerinde Covid-19 pandemi kurallarına bağlı kalınarak gerçekleştirildi.
Diğer Yazılar
AFET HIZLANDIRMA PROGRAMI
Afet öncesi, sırasında ve sonrası toplumun yaşadığı problemlerin çözümünü desteklemek için ürün ya da hizmet geliştiren Startupları potansiyel partner, mentor, müşteri ve yatırımcılarla buluşturma hedefiyle, TOBB himayelerinde “Afet Çözümleri Hızlandırma
Borsamızın Yetkili Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” Yapıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL’ın Başkanlığında 07.01.2020 Salı günü saat 10:00’da Borsamızın günlük iş ve işlemlerinin düzenlenmesi amacıyla yetkili personel ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı Ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da düzenlenmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 07.04.2021 tarihinde Borsamızı ziyaret ettiler. TMO Genel Müdürlüğü yetkilileri ve Polatlı Şube Müdürü Murat CANBOLAT