Borsamızın Yetkili Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 03.06.2020, Çarşamba günü saat 14:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere ilişkin planlama yapıldı.
Diğer Yazılar
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL “Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı”na katıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL 19.09.2019 Perşembe günü saat 09:00’da Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Tarafından Düzenlenen Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı’na katıldı…
Dolandırıcılık Vakaları
Ticaret Bakanlığı’nın ilgide kayıtlı yazısı ile, Varşova Ticaret Müşavirliği’nden alınan bir yazıya atfen, Polonya’da ithalatçı firmaları dolandırma vakalarında artış gözlendiği, özellikle Polonya merkezli firmaların web-siteleri taklit edilerek veya tamamen sahte
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 30.04.2019 Perşembe günü saat 14:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.