Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 08.01.2020 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamız personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında Borsa Personeli ile 08.04.2019 Pazartesi günü “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek çözüm önerileri konusunda değerlendirmelerde
Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti’ne İhracat…
Ticaret Bakanlığı tarafından Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüklerine gönderilen ilgi’de kayıtlı yazıda, Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti’ne çıkış yapmak üzere hareket/giriş gümrük idaresinden en geç 07.04.2020 tarihi saat 23:59’a kadar Dilucu
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 24.09.2019 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.