Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 09.04.2020 Perşembe günü saat 15:00’da “Video Konferansı Yöntemi” ile gerçekleştirildi.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 20.02.2020 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 24.09.2019 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı…
Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 16.01.2020 Perşembe günü saat 12:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.