Borsamızın Meclis, Yüksek İstişare ve Disiplin Kurulu Üyelerine “Bütçe Yemeği” Verildi…
Borsamızın Meclis, Yüksek İstişare ve Disiplin Kurulu Üyelerine Yıl Sonu İş ve İşlemlerine müteakip her yıl yapıldığı üzere bu yıl da 25.12.2019 Çarşamba günü “Bütçe Yemeği” verildi.
Diğer Yazılar
ZİRAAT BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ SN ŞÜKRÜ SEĞMEN ERBAŞ BAŞKANIMIZ YAHYA TOPLU`yu MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Ziraat Bankası Duatepe-Polatlı Şubesi Müdürü Sn Şükrü Seğmen ERBAŞ, beraberinde Girişimci Müşteri İlişkileri Yetkilisi Sn Özgür Taylan DEMİRTAŞ ile birlikte Başkanımız Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret etti. Söz konusu ziyarette Ziraat
Polatlı İŞ-KUR Müdürlüğüne Atanan Sn Abdurrahman ENGİN Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti…
Polatlı İŞ-KUR Şube Müdürlüğüne atanan Sn Abdurrahman ENGİN 06.06.2022 Pazartesi günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU Şehitlerimiz İçin Yapılan “Basın Açıklaması” Törenine Katıldı…
81 İlde, eş zamanlı olarak, saat 11:00’de bütün Oda ve Borsaların Başkanları ile 30 Meslek Örgütü, Konfederasyon ve Sivil Toplum Kuruluşunun bir araya gelmesiyle; İdlib’te gerçekleşen hain saldırıya karşı ortak tepki